Jak nakoupit

Všechny nové šátky jsou uváděny na BLOGU a facebookové stránce, pro aktuální informace Vám doporučujeme je sledovat. V případě, že máme nový šátek nachystaný k prodeji, uveřejňujeme tabulku k zápisu jako poslední post blogu, kde si také můžete prohlédnout již vydané šátky.

Nově můžete také využít nabídky aktuálně dostupných limitovaných edic zveřejněných v sekci NA PRODEJ!

Využijte také nabídku našeho eshopu, kde naleznete méně limitované šátky nebo si prohlédněte naši minimalistickou značku MOM.

 

O šátcích

KVALITA   Vyrábíme šátky na nošení dětí z různých materiálů. Vybíráme pro Vás ty nejluxusnější materiály z celého světa v nejvyšší kvalitě – přes špičkové ručně sbírané extra dlouhovlákenné bavlny, po to nejlepší evropské hedvábí.

ETIKA  Stejně důležité, jako kvalita použitých přízí, je pro nás i zacházení se zvířaty a etický původ, proto například využíváme pouze merino vlnu, která je „mulesing free“ (více informací o této problematice naleznete například zde na Wikipedii) nebo certifikovanou eticky získávanou angoru. Pokud máme možnost volby, vždy se přikloníme k výběru ekologicky pěstované příze. I když by to v Turecku, Číně nebo Indii bylo určitě jednodušší, šátky Omnifera jsou navržené, utkané a ušité v České Republice a nesou tedy označení Made in Czech Republic.

DESIGN  Moderní minimalistický autorský design je s Omniferou pevně spojený a stal se jejím charakteristickým rysem. Naše vzory jsou originální, vytvořené speciálně pro šátky na nošení dětí Janou Kráčmarovou. Shutterstock nás nebaví, máme vlastní hlavu.

Specialitou Omnifery je Qudruplex Design - vzor, který Vám dává čtyři možnosti, jak šátek nosit. Můžete si jej navázat volnější stranou nahoru a získáte velmi jemný a decentní vzhled téměř bez vzoru. Pokud ho otočíte vzhůru nohama, docílíte výrazného vyznění vzoru ve vrchní partii. Otočte jej do rubu a uvidíte, že získáte další dvě plnohodnotné barevné možnosti, vždy čisté, minimalistické a moderní. Není to jen vzor. Je to filozofie. Flexibilní jako Vy.

KOMFORT  A protože šátky nemohou být jen krásné a luxusní, ale musí se v nich hlavně dobře a pohodlně nosit, velmi pečlivě připravujeme konstrukce látky, ze které jsou šátky šity. Strávili jsme obrovské množství času testováním a vyvíjením nových konstrukcí a věříme, že to byl dobře investovaný čas.

INOVACE  Neradi jezdíme na ocase. Proto se snažíme nacházet nová témata, která bychom do nošení dětí mohli přinést. Jedním z nich je například použití švýcarské „ice cotton“ – šátek z této „ledové bavlny“ Omnifera na trh uvedla jako první na světě. Další je Ahimsa hedvábí bez násilí. Vytvořili jsme také první šátek na světě ve froté vazbě, který slouží zároveň jako osuška.

Z těchto důvodů u nás nenaleznete nejlevnější šátky na trhu, ale šátky, u nichž si můžete být jistí, že jim byla věnována maximální péče ve všech aspektech výroby – od návrhu, přes konstrukci a materiál, až po ušití. V Omnifeře kompromisy neděláme. Také proto, že i my máme děti, které v našich šátcích na těle s láskou nosíme.

CENA

NA CO BUDOU VYUŽITY MOJE PENÍZE?  Celý čistý výdělek Omnifery z části pokrývá potřeby naší rodiny. Zakoupením Omnifera/MOM šátku přispíváte konkrétně na školné našich dvou dětí v Montessori škole/školce a na dokončení rekonstrukce našeho rodinného domu. Všichni čtyři Vám moc děkujeme, že kupujete naše šátky!
(Z ceny šátku odvádíme 21% DPH, odečteme cenu přízí, částku za tkaní, částku za šití, zaplatíme naší účetní, část investujeme zpět do vývoje, inovací, apod., platíme mé sociální a zdravotní pojištění. Z výdělku zaplatíme daň z příjmu. Zbytek jde na potřeby rodiny.)