OMNIFERA

Šátky na nošení dětí pro Vás vyrábíme od roku 2014. Jsme průkopníky high end nošení v České a Slovenské republice. 

Omnifera je malá rodinná společnost (o dvou dospělých a dvou dětech), která se specializuje na výrobu autorských šátků na nošení dětí vysoké kvality a soudobého designu, navržených Janou Kráčmarovou. Naše šátky jsou legendární pro jejich výjimečné provedení, promyšlený moderní design, komfort a styl.
Pro tkaní využíváme exkluzivních přízí z nejrůznějších materiálů z celého světa, najdete u nás však i klasické bavlněné šátky, které díky jedinečnému zpracování dosahují nadstandardních vlastností.
Neustálý vývoj a experimenty s novými materiály a konstrukcemi nás drží na špici světa nošení dětí. Celá výroba a návrh šátků probíhá v České republice, dbáme na etický faktor výroby. Nepřinášíme však jen inovaci a design.
To nejdůležitější pro nás je umožnit Vám nosit Váš poklad pohodlně a ergonomicky blízko srdce.
Proto ať už se rozhodnete pro jakýkoli kousek značky Omnifera, vždy si můžete být jisti, že se Vám a Vašemu miminku dostane do rukou exkluzivní český šátek, který byl vytvořen s nevídanou péčí a vášní a bude Vám vždy skvělým pomocníkem.
Šátky Omnifera jsou vyráběny zejména v limitovaných edicích.

Vlastní děti nosíme s láskou dohromady již přes šest let a všechny prototypy testujeme osobně.

OMNIFERA (latinsky, adj.fem.) – vše nesoucí

DSC_5466.jpeg

JANA KRÁČMAROVÁ

Zakladatelka Omnifery. Návrhářka, grafická a produktová designérka v Omnifeře. Absolventka Fakulty architektury VUT Brno, architektka a designérka ve vlastní architektonické kanceláři Monarchi Architects, manželka, matka dvou dětí, milovnice nošení dětí.