OMNIFERA care collection + + + OMNIFERA kolekce péče

CZ

Protože od Vás dostáváme spoustu dotazů ohledně vhodné péče o naše šátky, rozhodli jsme se rozšířit náš eshop o pečlivě vybrané produkty, které Vám s péčí pomohou, a které můžeme s klidným srdcem doporučit.

Jako první vlaštovku přidáváme velmi stylový a efektivní strojek na žmolky Pilo Fabric Shaver od Steamery Stockholm s USB napájením, v matném růžovém provedení. Jistě jej však využijete v domácnosti a na cestách i na ostatní tkaniny a pleteniny. Některé materiály mohou časem žmolkovat v namáhaných místech, zejména jemné vlny. Pilo strojek na žmolky pomůže Vašim šátkům získat zpět původní vzhled. Těšme se z dlouhé životnosti tkaniny správnou péčí o ni. I o tom je slow fashion.

Naším cílem je vytvořit ucelenou kolekci péče o naše šátky, velmi brzy se můžete těšit na další produkty.

Příště se zaměříme na praní, konečně tak splním slib, který jsem dala v příspěvku o problematice umělých přízí a superwash merina.

EN

You send us many messages concerning the wrap care and that is why we decided to extend our range with carefully selected products that complement our wraps.

The first one to introduce is the most stylish and effective Pilo Fabric Shaver from Steamery Stockholm s USB napájením, in a cute matte pink design. It is great for your wool wraps, but you can use it on your clothes as well.

Our goal is to create a complete collection of a wrap care and we will add other products very soon.

It will be all about the washing next, I will finally fulfull the promise I gave you in the post about problems with plastic yarns and superwash merino.