S hrdostí Vám představujeme náš nový projekt, na kterém jsme dlouho pracovali.
Jedná se o velmi speciální šátek s názvem HELPER, jehož jediným cílem je podpora nošení dětí.

Tento šátek na nošení dětí se speciálním designem vycházejícím z našeho oblíbeného andělského vzoru Wings of Desire není určen pro veřejnost, ani pro jednotlivce.

Tyto šátky mohou být věnovány Omniferou vybraným subjektům. O šátek zdarma není možné žádat, budoucí majitelé budou vybráni pouze samotnou Omniferou.
Ostatní šátky si za dotovanou cenu mohou zakoupit organizace podporující nošení dětí, které budou pečlivě vybrány na základě vyplněného formuláře na našich webových stránkách. Šátků je jen omezené množství a chceme, aby sloužily opravdu účelu, pro který byly stvořeny, děkujeme za pochopení.
Šátek není určen pro soukromé využití.
Dovolujeme si vyhradit možnost změny či upřesnění, které z poptávky vyplyne, protože nevíme, koho všeho se může naše nabídka dotknout.

Doufáme, že HELPER bude napomáhat šíření ergonomického nošení dětí u nás i ve světě a stále více miminek se bude moci těšit z bezprostřední blízkosti jejich maminky.

HELPER

existuje pouze v jedné velikosti – 6 plus (cca 490cm po praní)
materiál: 100% egyptská bavlna
váha: 272 g/m2 před praním
dotovaná cena 1980,-Kč (vč. DPH) / 77 EUR
Jedná se o čistě bavlněný šátek s jednoduchou údržbou, výborný univerzál pohodlný pro novorozená miminka a dostatečně nosný pro větší děti, po krátkém zanošení je šátek velmi měkký. Je vyrobený z kvalitní egyptské bavlny a nese certifikát OEKO TEX 100 třídy I. pro děti do tří let.
Navrženo, utkáno a zabaleno s láskou v České republice.