DOPRAVA

Všechny objednávky jsou odesílány prostřednictvím České pošty. Dopravné je kalkulováno dle aktuálního ceníku České pošty, neúčtujeme manipulační poplatky. Vaše objednávka bude odeslána do 3-5 pracovních dnů. Váš balíček lze sledovat prostřednictvím www.postaonline.cz nebo www.zasilkovna.cz s dodaným trackovacím číslem.

Vezměte prosím na vědomí, že nejsme schopni změnit adresu, poté, co jste ukončili objednávku nebo sloučit dvě objednávky v jednu.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Informujte nás prosím co nejdříve, pokud nejste spokojeni se svým produktem.

Pokud chcete vrátit zboží z jakéhokoliv důvodu, je nezbytné nám to oznámit před odesláním zboží zpět. Zboží můžete vrátit do 14 dnů od přijetí s nárokem na vrácení peněz, za předpokladu, že se vrátí nepoužité a nepoškozené v originálním balení. Peníze Vám budou vráceny do 30 dnů od obdržení zboží. V případě vrácení zboží se ujistěte, že je balíček pojištěný na odpovídající hodnotu z důvodu případné ztráty nebo poškození. Peníze Vám nebude možné vrátit zpět, pokud zboží dorazí znečištěné nebo poškozené.

Náklady na dopravu jsou nevratné. Omnifera uhradí náklady na zpáteční dopravu pouze v případě vracení zboží/výměny z důvodu závady nebo kazu.

Omnifera není zodpovědná za jakoukoliv objednávku jež se vrací, či vyměňuje a je ztracena Českou poštou nebo jiným poskytovatelem dodávky.

Naše zpáteční adresa:

Omnifera s.r.o.
6. května 26
Bohuňovice
78314
Česká Republika